Dotacje Bez Barier

Dotacje Bez Barier to program stworzony z myślą o studentach i absolwentach z niepełnosprawnościami. Oferowane środki w kwocie 100 000 zł są do zdobycia na rozpoczęcie własnej działalności. A warunkiem udziału w programie jest odbycie u nas płatnego stażu.

Program Dotacje Bez Barier ma na celu aktywizację zawodową studentów i absolwentów z niepłnosprawnościami.

Co program oferuje?

Do zdobycia jest dotacja w kwocie do 100 000 zł na rozpoczęcie własnego biznesu.

Jaki jest warunek udziału w programie?

Odbycie płatnego stażu w jednym z naszych zespołów.

Atuty programu?

Oferujemy dotacje:

- bez długich biznesplanów

- bez wymaganych żyrantów

- bez nudnych szkoleń

Czy to program dla Ciebie?

Jeśli jesteś studentem / absolwentem z niepełnosprawnością, a w kręgu Twoich zainteresowań leży jedna z poniższych gałęzi:

- fotografia

- rowery

- ekologiczna życzność

- reklama i marketing

to program stworzony dla Ciebie!

Masz własny pomysł na biznes? Tym lepiej - idealnie się u nas odnajdziesz.

Przejawiasz wyjątkowe zdolności organizacyjne i nie brakuje Ci kreatywności? Damy Ci szansę rozwoju!

Jak zgłosić się do udzialu w programie?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Poniżej znajdziesz dane kontaktowe. Z chęcią się z Tobą spotkamy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane z udziałem w programie. Wyjaśnimy też cały proces programy, krok po kroku.

Tel.: 71 376 23 77

Mail: stowarzyszenie@wsb.wroclaw.pl (w tytule maila wpisz Program Dotacje Bez Barier).

Dołącz do naszego zespołu!